Svatební knihy hostů

Připravujete se na svatební den a chcete si na ten nezapomenutelný okamžik zachovat vzpomínky, které byly tvořeny společně s vašimi blízkými? Naše svatební knihy hostů jsou ideální volbou. Tyto knihy jsou více než jen sbírkou stránek - jsou to zápisníky plné vzkazů, přání a rad, které od hostů obdržíte na svatební den.

Naše svatební knihy hostů jsou vyrobené z vysoce kvalitního topolového dřeva, které je svým světlým odstínem ideálním barevným tónem pro svatební den. Můžete si vybrat z mnoha různých motivů a také si přizpůsobit text nebo věnování, čímž z knihy vytvoříte unikátní a osobní památku. Uvnitř najdete spoustu stránek, na které mohou vaši hosté napsat své vzkazy. Ať už se jedná o přání do společného života, životní moudra nebo jen upřímné vzkazy, tato kniha se stane neocenitelnou památkou plnou lásky a podpory, které jste obdrželi na svůj svatební den.

Svatební knihy můžete umístit do fotokoutku, kde se hosté vyfotí a ke svým vzkazům přilepí své fotografie ze svatebního dne. Tímto způsobem můžete vytvořit osobní a jedinečnou sbírku momentů, které jste sdíleli se svými nejbližšími.

 

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem
U nás si vybíráte barvy kroužků i papíru.
Barvy na míru
Jen u nás si vybíráte barvy kroužků i papírů.
Výroba začíná až po vašem schválení.
Vždy víte, co dostanete
Do 24h zašleme návrh a vyrábíme až po Vašem schválení.
Každý výrobek je originál
Každý výrobek je originál
Jedinečná struktura dřeva u každého produktu.
Doživotní záruka
Doživotní záruka
Za kvalitou našich výrobků si stojíme.